اخبار
 انتشار: 11 اسفند 1398
   مشاهده: 181

  رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز : میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر به صورت مستمر ضدعفونی می شود

     به دنبال شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت شهروندان، میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر ضدعفونی شدند.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری ،بابک ربیعی  گفت: با توجه به استقبال شهروندان از میدان مرکزی الغدیر وبرای ایجاد آرامش روانی و خدمت رسانی مطلوب به آنان میدان مرکزی میوه و تره بار اهواز به دقت ضدعفونی شد.

وی با بیان اینکه ضدعفونی کردن بازار روزها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت؛ خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند به راحتی در میدان الغدیرو بازارروزها حضور پیدا کرده و بدون نگرانی اقلام مصرفی خود را خریداری کنند.

وی با اشاره به این‌که اولویت این سازمان، حفظ بهداشت و تأمین سلامت شهروندان است، افزود: ضدعفونی کردن میدان الغدیر و بازارچه ها از اولویت‌های ضدعفونی کردن و گندزدایی در سازمان ساماندهی مشاغل شهری برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.

ربعی در پایان با دعوت از عموم مردم نسبت به رعایت اصول و ضوابط بهداشت فردی هنگام مراجعه به این میدان الغدیر و بازار چه ها ، خاطرنشان کرد: از شهروندان عزیز درخواست می‌کنیم هنگام مراجعه به میدان و بازارهای میوه و تره بار، حتماً از ملزومات بهداشتی شخصی از جمله ماسک و دستکش به ویژه برای جدا کردن انواع میوه و محصولات مورد نظر استفاده کنند.
گفتنى است ميدان مركزى ميوه و تره بار الغدير از ساعت ۲۱ الى ۱۱ بدون كوچكترين وقفه اى در حال خدمت رسانى به شهروندان شريف اهوازى است .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها