اخبار
 انتشار: 12 اسفند 1398
   مشاهده: 250

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ پنجشنبه گذشته جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز، ریاست دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، اعضای هیات علمی این دانشگاه و برخی از مدیران و معاونین سازمان پارکها در محل دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان برگزار شد.

   صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهردرای اهواز گفت: این دیدار در خصوص همکاری های متقابل، بررسی طرح های پژوهشی و در حال اجرا و همچنین برگزاری دوره های آموزشی با همکاری دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به انجام رسید.

صالح عبدالهی عنوان کرد: سال گذشته تفاهم نامه ای در خصوص همکاری متقابل دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان با شهرداری اهواز در خصوص ارائه راه کارها و طرح های پژوهشی و آموزشی ویژه فضای سبز کلانشهر اهواز منعقد شد.

وی با بیان اینکه موضوعات مشخص گردید و پژوهش تعدادی از طرح ها نیز در حال انجام می باشد، اذعان کرد: دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان بعنوان یک مرکز علمی و پژوهشی در استان خوزستان می باشد و مطمئنا می توان در زمینه حفظ، نگهداری و توسعه فضای سبز تعامل خوبی با شهرداری اهواز داشته باشد.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: این دیدار بمنظور پیگیری مستدام و همکاری های متقابل، بررسی طرح های پژوهشی و در حال اجرا و همچنین برگزاری دوره های آموزشی ویژه مسئولین، کارشناسان، کارگران و سرباغبانهای فضای سبز با همکاری دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به انجام رسید.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها