اخبار
 انتشار: 12 اسفند 1398
   مشاهده: 358

  اقدامات صورت گرفته سازمان پارکها جهت مقابله با ویروس کرونا

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از تعطیلی پارک شهربازی و گندزدایی سیستم اداری و پارکهای کلانشهر اهواز خبر داد.

صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خبر داد: همزمان با دستور شهردار اهواز مبنی بر تشکیل ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرنا در شهرداری اهواز و همچنین دستور وی مبنی بر تعطیلی پارک شهربازی پادادشهر تا اطلاع ثانوی، اقداماتی نظیر گندزدایی پارکها و سیستم اداری این سازمان نیز بصورت روزانه در حال انجام است.

عبدالهی عنوان کرد: از اقدامات صورت گرفته جهت مقابله با کرونا ویروس می توان به چاپ و تکثیر بروشورها و پوسترهای آموزشی و اطلاع رسانی، چاپ و نصب بنرهای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در پارک شهربازی پادادشهر و ساختمان ستادی سازمان پارکها، هماهنگی جهت چاپ و نصب بنر در پارکهای سطح مناطق با همکاری مناطق هشتگانه، کارگاه های آموزشی و بهداشتی ویژه پرسنل، توزیع پکیج های سلامت میان پرسنل اعم از الکل 70 درجه، دستمال کاغذی، دستکش و مایع ضد عفونی کننده اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز عنوان کرد: اصول اولیه بهداشت عمومی از مهمترین مواردیست که کارکنان و شهروندان باید به آن اذعان داشته و رعایت اصول بهداشتی مانند عدم دست دادن، عدم روبوسی کردن، بغل کردن افراد، استفاده از دستکش و ماسک برای افراد بیمار، رعایت فاصله و موارد دیگر را رعایت فرمایند.

این مقام مسئول به ضد عفونی کردن روزانه ساختمان ستادی اشاره و تصریح کرد: نیروهای خدماتی این سازمان به صورت روزانه ساختمان ستادی سازمان پارکها را ضد عفونی و گنزدایی می کنند.

در پایان صالح عبدالهی خاطرنشان کرد: شهروندان و همشهریان عزیز در صورت امکان از حضور در مراکز پر تردد خودداری و سعی کرده تا بیشتر در منازل خود سپری نمایند و به یاری خداوند متعال و با مشارکت شهروندان ویروس کرونا را شکست خواهیم داد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها