#ضد_عفونی_اتوبوس_های_شهری #پایانه_های_درون_شهری #سازمان_اتوبوس_رانی_اهواز #روابط_عمومی #شهرداری_اهواز #ما_کرونا_را_شکست_می_دهیم
اخبار
 انتشار: 13 اسفند 1398
   مشاهده: 116

  جهادی شدن عملیات ضدعفونی اتوبوس های درون شهری اهواز

     به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گروه های جهادی طلاب حوزه های علمیه اهواز برای ضدعفونی کردن اتوبوس های شهری به سازمان اتوبوسرانی پیوستند.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گفت: گروه های جهادی طلاب حوزه های علمیه اهواز متشکل از ۱۰ نفر ، در اقدامی داوطلبانه به سازمان اتوبوسرانی آمدند و در کنار پرسنل سازمان ، کلیه اتوبوس های درون شهری را ضدعفونی و گندزدایی کردند.
سبزعلی با اشاره به اینکه ضدعفونی کلیه اتوبوس ها و پایانه های درون شهری هر شب انجام می شود ، افزود:  مقرر شده که این گروه های جهادی به صورت نیروی کمک کننده تا پایان عملیات پاکسازی اتوبوس ها ، هر شب مددکار و همراه کارکنان سازمان اتوبوسرانی باشند.
وی خاطرنشان کرد: ظرافت و حساسیت کار ضدعفونی اتوبوس ها بخاطر حضور مستمر شهروندان و استفاده آنان از حمل و نقل عمومی بسیار زیاد است و به همین میزان سختی و فشار کار بالا می رود .
وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه ممکن است روند پاکسازی اتوبوس های حمل و نقل درون شهری اهواز ، روزها و هفته های طولانی انجام شود ، پیش بینی های لازم برای تهیه مواد ضدعفونی کننده صورت گرفته است.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها