اخبار
 انتشار: 13 اسفند 1398
   مشاهده: 243

  جلسه کمیته درآمدی سازمان پارکها برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهردرای اهواز؛ در پایان وقت اداری ظهر امروز، جلسه کمیته درآمدی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز باحضور مدیرعامل این سازمان، معاونین و مدیران مربوطه در سالن کنفرانس این مجموعه برگزار شد.

   صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خبر داد: با عنایت به نزدیک شدن به پایان سال و لزوم تسویه حساب مالی بهره برداران این سازمان که در پارکهای سطح شهر مستقر هستند، مقرر شد مدیریت بازرگانی این مجموعه هر چه سریعتر نسبت به تذکر به بهره برداران اقدام نماید.

عبدالهی بر درآمد پایدار سازمان تأکید داشت و افزود: با توجه به افزایش حقوق پرسنل و همچنین هزینه ها در سال جدید و با عنایت به اینکه سازمان پارکها یک سازمان خودکفاست، همه معاونین و مدیران موظف هستند نسبت به کسب و ایجاد درآمدهای پایدار در سازمان اقدامات لازم را انجام دهند.

وی خواستار عدم تمدید قرارداد بهره برداران بدحساب شد و تصریح کرد: مدیریت حقوقی سازمان موظف است نسبت به شکایت و پیگیری مطالبات سازمان از بهره برداران بدحساب و بدهکار، سریعاً موضوع را از طریق مراجع قانونی تا حصول نتیجه پیگیری نماید.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در خصوص ایجاد بازارچه های موقت در سطح پارکها اشاره کرد: یکی از راه های درآمدی، ایجاد نمایشگاه های موقت در پارکهای پر تردد می باشد که خوشبختانه شهردار اهواز نیز با این موضوع موافق هستند و باعث کسب درآمد برای سازمان و ایجاد شغل های موقت برای شهروندان خواهد شد.

عبدالهی در پایان خواستار تلاش بیشتر معاونین و مدیران مجموعه شد و اذعان کرد: پیگیری مطالبات از مناطق و سازمان ها، پیگیری مطالبات بهره برداران، پیگیری صورت وضعیت های حفظ و نگهداری از فضای سبز و ... را به روزهای پایانی سال معطوف نکنید و موضوعات را قبل از پایان سال به سرانجام برسانید.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها