اخبار
 انتشار: 17 اسفند 1398
   مشاهده: 413

  آیین معارفه سرپرست جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز برگزار شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهردرای اهواز، صبح امروز، آیین معارفه مجتبی دین پرست، سرپرست جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهردرای اهواز با حضور سعیدی نیا، قائم مقام شهردرای و جمعی از مدیران سازمان برگزار شد.

   مجتبی دین پرست، سرپرست جدید سازمان با تبریک اعیاد رجبیه و تشکر از شاعری، شهرداری اهواز بابت حسن اعتماد عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری از اردیبهشت سال جاری در دوره مدیریتی جدید، علیرغم تنگناها و فراز و نشیب ها، موفقیت های بسیاری از جمله در حوزه های عمرانی، اقتصادی و زیباسازی کسب کرده است.
وی با ابراز خرسندی از حضور مجدد در معاونت فرهنگی و با اشاره به فعالیت هایش کنار دیگر همکاران طی سال های 87 تا 91 افزود: بسیاری از برنامه های شاخص فرهنگی مانند بین الحرمین و جشنواره شهر و شهروند و غیره برای اولین بار در این دوره پایه ریزی و اجرا شد.
دین پرست با تاکید بر این که لازم است در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز سازمان خود را به یک رشد متوازن برساند، افزود: هدف اصلی مجموعه مدیریت شهری ارتقای کیفیت زندگی شهروندان در شهر است. تلاش در جهت توسعه فضاهای فرهنگی و تامین آرامش و آموزش های شهروندی به شهروندان در راستای همین هدف است.
این مقام مسئول به سرعت بالای تحولات فرهنگی اشاره کرد و عنوان کرد: در این زمینه به ایده های خلاق و جدید نیاز داریم که مستلزم تلاش های بیشتری در حوزه های مختلف هستیم. مجموعه سازمان باید بتواند به سرعت خود را با شرایط تطبیق و راهکارهای لازم را ارائه دهد.
دین پرست به برنامه های سازمان در ایام عید نوروز اشاره و تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و محدودیت در برنامه های حضوری تغییراتی در برنامه های به وجود خواهد آمد.
وی در پایان ضمن تشکر از زحمات امینی رئیس پیشین سازمان، اعلام داشت: تا هر زمان شهردار اهواز صلاح بداند در این مجموعه با تمام قدرت خدمت خواهم کرد.
در آغاز جلسه عبدالرضا سعیدی نیا، قائم مقام شهرداری اهواز با تبریک ایام رجبیه و آرزوی سلامتی برای سایر شهروندان، سرپرست جدید سازمان را به عنوان یکی از چهره های شاخص فرهنگی و متدین معارفه کرد.
وی ا اشاره به رعایت اخلاق و تقوا در سایر امور گفت: در صورت رعایت این دو اصل خداوند وعده داده است خیر و برکت و پیروزی را در برابر بندگان خود قرار می دهد.
سعیدی نیا دو مورد غیبت و تهمت را به عنوان آسیب های اداری دانست و عنوان داشت: برخی شبکه های اجتماعی باعث شده اند برخی منکرها مانند موارد بالا در جامعه اشاعه یابد.
این مقام مسئول در پایان ابراز امیدواری کرد: مجموعه سازمان با دین پرست، سرپرست جدید به خوبی همکاری نموده و با وی هماهنگ باشد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها