اخبار
 انتشار: 20 اسفند 1398
   مشاهده: 301

  برگزاری آیین تودیع و معارفه معاون پیشین و سرپرست جدید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز

آیین تودیع و معارفه معاون پیشین و سرپرست جدید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، با حضور سعیدی نیا، قائم مقام شهرداری اهواز و جمعی از معاونین و مدیران، در سالن جلسات سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.

   به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، در ابتدای این آیین و پس از قرائت آیاتی از قرآن مجید، قائم مقام شهرداری اهواز، ضمن تقدیر از تلاشهای ارزشمند و دلسوزانه محمود لویمی معاون پیشین معاونت حمل و نقل و ترافیک، عبدالامیر مجدم را به عنوان سرپرست جدید این معاونت معارفه کرد.

عبدالرضا سعیدی نیا با اشاره به اینکه خدمت مسئولانه و صادقانه تنها عمل ماندگاری است که از هر مدیری بر جای گذاشته می شود، تصریح کرد: مراسم های تودیع و معارفه حسن ویژگی مناسبی که دارد این است که در طول خدمت به مردم، رسالت و وظیفه سازمانی در بین مدیران دست به دست می شود تا انگیزه و توان، همچنان محکم و مضاعف برای خدمتگزاری به مردم وجود داشته باشد.

 در ادامه عبدالامیر مجدم اظهار کرد: خداوند را شاکرم بار دیگر فرصتی دست داده که در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز بتوانم به عنوان خدمتگزار مردم برای پیشبرد اهداف این حوزه در خدمت همکاران باشم و اگر تعامل و همکاری در مجموعه حاکم باشد، یقیناً امور و رسالت سازمانی در سایه این تعامل به گونه ای مناسب و مورد انتظار رقم خواهد خورد.

در پایان قائم مقام شهرداری اهواز، برای عبدالامیر مجدم در سمت سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری اهواز، در انجام رسالت جدید، آرزوی توفیق کرد و بر تلاش و اتکاء بر خداوند و داشتن صداقت کاری و همکاری و اشتراک همه‌ی کارکنان در رسیدن به بهره‌وری بیشتر و افزایش کیفیت کار تأکید کرد.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها