#توقف#تعطیلی#اتوبوس_های_شهری #سلامتی_شهروندان #ضد_عفونی_اتوبوس_های_شهری #پایانه_های_درون_شهری #سازمان_اتوبوس_رانی_اهواز #روابط_عمومی #شهرداری_اهواز #ما_کرونا_را_شکست_می_دهیم
اخبار
 انتشار: 24 اسفند 1398
   مشاهده: 201

  در پی اهمیت سلامتی شهروندان ، سرویس دهی سازمان اتوبوسرانی با محدودیت انجام می شود.

اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در اطلاعیه ای از محدودیت خدمات دهی ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز از مورخ شنبه ۲۴ اسفندماه تا اطلاع ثانوی خبر داد.
در این اطلاعیه چنین آمده است :
بیست شبانه روز از تلاش بی وقفه پرسنل سخت کوش سازمان اتوبوسرانی و همکاری طلاب حوزه های علمیه اهواز برای ضدعفونی اتوبوس های شهری اهواز می گذرد .
از آغاز پیدایش ویروس کرونا در کشور و پیش از هر دستورالعملی، با اتحاد ، تلاش و یک دلی، کلیه اتوبوس ها و پایانه های درون شهری بصورت شبانه روزی شستشو ، نظافت ، پاکسازی ، گندزدایی و ضدعفونی انجام شده است .
در حال حاضر که ویروس کرونا در شرایط اوج خود قرار دارد موسی شاعری شهردار کلانشهر اهواز با هماهنگی استاندار خوزستان در اقدامی پیشگیرانه برای مقابله با شیوع بیماری کرونا ، دستور توقف و محدودیت سرویس دهی اتوبوس های درون شهری را تا اطلاع ثانوی صادر کرد.
برنامه سرویس دهی در بخش اول از ساعت ۶/۱۵ الی ۸/۳۰ صبح و در بخش دوم از ساعت ۱۴/۳۰ الی ۱۶ با تمام ظرفیت در کلیه خطوط برای رفاه حال کارمندان و کارگران که می بایست در محل کار خود حاضر شوند ، انجام می شود.
تصمیم محدودیت و تعطیلی ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز در جهت سلامتی شهروندان و شکست سریع تر ویروس کرونا گرفته شده است.www.ahvaz.ir
نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها