اخبار
 انتشار: 26 اسفند 1398
   مشاهده: 261

  سازمان آتش نشانی اهواز درحال خدمت رسانی همزمان در 2 جبهه مبارزه با کرونا و حوادث اطفا حریق

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 15 ایستگاه سازمان آتش نشانی اهواز با تمام امکانات وتجهیزات درحال خدمت رسانی همزمان در 2 جبهه مبارزه با کرونا و حوادث اطفا حریق و امداد ونجات می باشند.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، مهندس ابراهیم قنبری بیان کرد: به دستور شهردار اهوازهسته مرکزی شهر و نقاط پر تردد ، بیمارستانها، اماکن فرهنگی و مذهبی،  پایگاههای نظامی و انتظامی،  بازارچه های محلی ، کلانتری ها، پمپ بنزین ها ، ایستگاه راه آهن جنوب ، بانکها ، سازمان ها و شرکتهای ، مهمان پذیرها،  پارکهای بازی ، استادیوم ورزشی و معابر سطح شهر... توسط آتش نشانان در مبارزه با شیوع ویروس کرونا بصورت شبانه روزی شستشو و ضد عفونی می شود و تا کنون 141 محله شهر اهواز شستشو و ضد عفونی شده است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از ادامه روند شستشو و ضدعفونی محلات و اماکن تا ریشه کن شدن ویروس کرونا خبر داد و اظهار کرد: آرزوی سربلندی و سرافرازی برای همه خدمت رسانان که شبانه روز در این شرایط بحرانی، در حال ضد عفونی کردن سطح شهر هستند از درگاه خداوند منان خواستار شد.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها