اخبار
 انتشار: 28 اسفند 1398
   مشاهده: 649

  تودیع و معارفه معاون فنی و اجرایی سازمان پارکها

به گزارش ادارهارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر روز گذشته مراسم تودیع و معارفه معاونت فنی و اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران این مجموعه برگزار شد.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: صندلی مدیریت یک امانت است دست افرادی که منصوب می شوند تا در ادارات و سازمان ها به شهروندان خدمت کنند و اهداف سازمان ها را پیش ببرند.
عبدالهی افزود: جناب مهندی سعید جهانگیری یک از افراد با تجربه در حوزه معاونت فنی و اجرایی و همچنین فضای سبز بودند و اقدامات خوبی نیز در حوزه فعالیت ایشان صورت گرفت.
در پایان وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهندس سعید جهانگیری در مدت زمان تصدی معاونت فنی و اجرایی سازمان پارکها، بیان کرد: طی حکمی مهندس رضا موسوی تصدی امور معاونت فنی و اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز را عهده دار خواهند بود و امیدواریم بتوانند با پشتکار و توانایی های که از ایشان انتظار می رود و با استفاده از ظرفیت های موجود در پیشبرد اهداف سازمان و بحث مهم اجرای پروژه های فنی و تحرک در این مجموعه موفق و کوشا باشند.
شایان ذکر است رضا موسوی قبل از این سمت، معاون مالی و اقتصادی سازمان پارکها و فضای سبز و همچنین با حفظ سمت مدیر حقوقی این مجموعه را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها