اخبار
 انتشار: 28 اسفند 1398
   مشاهده: 221

  اجرای بیش از یک هزار و 200 مترمربع فرش گل در مناطق مختلف

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از اجرای بیش از یک هزار و 200 مترمربع فرش گل در مناطق هشتگانه شهرداری اهواز خبر داد.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با عنایت به فرارسیدن ایام نوروز و لزوم گلکاری پارکها، معابر، آیلندها و رفیوژهای سطح کلانشهر اهواز، خرید گل و دستورالعمل اجرای فرش های گل و مناظر صخره ایی به مناطق هشتگانه ابلاغ گردید.
عبدالهی با بیان اینکه اجرای فرش های گل و مناظر صخره ایی بصورت مستمر از اوسط بهمن ماه شروع شده بود، افزود: تا کنون 10 منظر صخره ایی و هشت فرش گل در ابعاد 60، 100، 150 و 200 متری در مناطق یک، دو، چهار، هفت و هشت اجرا شده است.
وی اضافه کرد: در مناظر صخره ایی و فرش گل های اجرا شده گل هایی از قبیل اطلسی در تمامی رنگها، شمعدانی در رنگ های مختلف، کالانکو، سدم، جعفری زرد و نارنجی، یوکا باغی، آگاو، آلئوئه ورا مورد استفاده قرار گرفته است.
این مقام مسئول ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مدیران مناطق در شکل گیری و اجرای این اقدامات، تصریح کرد: طراحی، اجرا و تأمین گل این پروژه ها از سوی این سازمان و با همکاری مناطق مختلف صورت پذیرفته است.
صالح عبدالهی در پایان ضمن آروزوی سلامتی و تندرستی در سال جدید برای شهروندان و هموطنان عزیز، خاطرنشان کرد: متاسفانه ویروس کرونا باعث شد تا نوروز امسال مانند سال های گذشته نباشد. از هموطنان و همشهریان عزیز خواهشمندم در صورت امکان از تردد در مکان های شلوغ، پارکها و بازارها صرف نظر کنند تا به کمک هم بتوانیم این ویروس را شکست داده و از این شرایط نیز گذر نماییم.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها