#ضد_عفونی_اتوبوس_های_شهری #پایانه_های_درون_شهری #سازمان_اتوبوس_رانی_اهواز #روابط_عمومی #شهرداری_اهواز #ما_کرونا_را_شکست_می_دهیم
اخبار
 انتشار: 28 اسفند 1398
   مشاهده: 102

  ضدعفونی اتوبوس های شهری همچنان ادامه دارد/ ما کرونا را شکست می دهیم .

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز : گندزدایی اتوبوس های شهری همچنان ادامه دارد و ما کرونا را شکست می دهیم،  شعار هر شب پرسنل سازمان اتوبوسرانی و گروه های جهادی است .
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گفت: گروه های جهادی طلاب حوزه های علمیه کلانشهر اهواز هر شب همراه با پرسنل سازمان ، ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز را ضدعفونی می کنند.
سبزعلی با اشاره به اینکه سرویس دهی به شهروندان در حال حاضر با محدودیت انجام می شود، افزود : پایانه های درون شهری و اتوبوس هایی که در بین روز سرویس دهی کرده اند ، بصورت شبانه و با حساسیت بیشتر ، شستشو ، نظافت ، پاکسازی ، گندزدایی و ضدعفونی می شوند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد : اتوبوس های ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز (خصوصی و ملکی) در دو توقفگاه قدس و شهید رجایی ، ضدعفونی و سپس مورد ارزیابی ویژه کارشناسان مربوطه قرار می گیرند.
وی در پایان اظهار کرد : در شرایط کنونی ، تا هر زمانی که اتوبوس ها سرویس دهی کنند ، ضدعفونی هم متعاقب آن انجام خواهد شد .
یادآور می شود : ضدعفونی انجام شده در شب گذشته توسط پرسنل سازمان و گروه های جهادی ، بیست و چهارمین شب این اقدام ارزشمند بوده است.
 

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها