اخبار
 انتشار: 01 فروردین 1399
   مشاهده: 111

  مبارزه علیه کرونا یک مصدوم از آتش نشانی گرفت

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از زمان شروع بحران کرونا در کشور و در سطح استان، مبارزه خود با این ویروس را آغاز کرده و همچنان خدمات دهی آن ها در سطح شهر ادامه دارد.


ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در خصوص مصدومیت یکی از پرسنل این سازمان اظهار کرد: بیست ونهم اسفند ماه 1398 مهدی فاضلی رییس یکی از ایستگاه های آتش نشانی اهواز در روند اقدامات مقابله ای و طرح مبارزه با کرونا که توسط ماشین آلات و نیروهای فداکار آتش نشان انجام می شود، بر اثر سقوط، از ناحیه دست به شدت دچار آسیب و شکستگی شده و هم اکنون روی تخت بیمارستان بستری است.

 
وی افزود: این آتش نشان فداکار نیز در راستای مبارزه با بحران کرونا در کنار هم خدمتی های خود در طرح مبارزه با این بیماری و برای آسایش و سلامت مردم شهر خود دچار حادثه شد.
 

قنبری با اشاره به اقدامات آتش نشان ها در بحران های اخیر و بحران کرونا تاکید کرد: آتش نشان های اهوازی در تمام لحظات بحرانی و غیر بحرانی، در آسایش و در خطر، پشتیبان امنیت، سلامت و آسایش شهروندان خود هستند.

 
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: این سازمان به عنوان مبتکر حرکت ضد عفونی و پاکسازی معابر به صورت گسترده در کشور، هر شبانه روز تقریبا با ۲۲۰ نیرو آتش نشان و بیش از ۲۰ خودرو سبک و سنگین که برخی به صورت ویژه برای این عملیات طراحی شدند، اقدام به پاکسازی و ضد عفونی شهر می کند.


 
وی خاطر نشان کرد: بروز هیچ حادثه ای نمی تواند آتش نشان های شهر را از ادامه خدمت به شهروندان باز دارد و آسیب دیدن این آتش نشان فداکار نیز قطعا با تلاش بیشتر همکاران وی برای مبارزه با این بحران همراه خواهد بود.

 
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عنوان کرد: امیدواریم عموم مردم با آگاهی و با رعایت نکات بهداشتی و همبستگی ملی هرچه سریع تر باعث شوند تا بحران کرونا محدود و محدودتر شده تا جایی که زنجیره این بیماری قطع شود و از بروز مشکلات و دردسر های جانبی آن جلوگیری گردد.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها