اخبار
 انتشار: 02 فروردین 1399
   مشاهده: 113

  فعاليت معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه هفت در ايام نوروز

معاونت خدمات شهري شهرداري منطقه هفت در راستاي رفاه و آسايش شهروندان در ايام نوروز همچنان فعال است .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداري منطقه هفت اهواز، حاتمي سرپرست شهرداري منطقه ٧ گفت : معاونت خدمات شهری منطقه همچنان در حال اجرای عملیات گسترده و خدمات رساني به شهروندان می باشد .

حاتمي افزود: اجراي عمليات لايروبي كانيو در منطقه هفت با هدف ورود حجم قابل توجهي از اب باران در كانيو و جلوگيري از ايجاد تجمع ابهاي سطحي ، چندي پيش اغاز و هم اكنون در بلوار فني و حرفه اي نيز اجرا شد .
حاتمي در ادامه گفت : از ديگر اقدامات انجام شده مي توان به شستشوي جداول و تابلوها در ايلند وسط بلوار فني و حرفه اي اشاره كرد و همچنين پاكسازي پياده رو ميدان زندان به سمت بلوار نواب نيز توسط این معاونت انجام شده است .
همچنين در ادامه شستشوي جداول خيابان كارون و خيابان ١٤ حصيرآبادو عمليات هرس و جمع آوري شاخ و برگ ناشي از هرس در سخيريه و ميدان خليج فارس خروجي زيرگذر نيز انجام شده است .
گفتني است جهت پاكيزه نگه داشتن شهر و نظافت عمومي خصوصا در شرايط كنوني براي مبارزه با شيوع بيشتر ويروس كرونا ، شهرداري منطقه هفت به طور شبانه روزي طبق روال گذشته عمليات پاكسازي و نظافت ، جمع آوري زباله ها و... را انجام داده و از شهروندان ميخواهيم تا در پاكيزه نگه داشتن محله هاي خود هم گام با شهرداري كوشا باشند.
نویسنده خبر: ز. اشرف پور
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها