#صفر_شویی_اتوبوس_های_شهری #بازدید_دوره_ای_رفع_نقایص #سازمان_اتوبوس_رانی_اهواز #روابط_عمومی #شهرداری_اهواز
اخبار
 انتشار: 04 فروردین 1399
   مشاهده: 182

  اتوبوس های شهری اهواز صفر شویی و بازدید دوره ای می شوند

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز : صفر شویی اتوبوس های ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز از ۲۹ اسفندماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گفت: پس از دستور شهردار محترم مبنی بر قطع کامل سرویس دهی اتوبوس های شهری ، برنامه ریزی خوبی برای بازدید دوره ای و شستوشوی کامل اتوبوس ها انجام و از مورخ ۲۹ اسفندماه اجرا شده است.
سبزعلی با اشاره به اینکه صفر شویی هر دستگاه اتوبوس به طور متوسط بین ۶ تا ۸ ساعت زمان لازم دارد، افزود : این بخش شامل شستشوی بدنه داخلی و بیرونی ، پشت و روی صندلی ها ، کف اتوبوس ، رکاب و شیشه های داخلی و زیرشویی می باشد که با مشارکت رانندگان هر دستگاه اتوبوس براساس زمانبندی ، بصورت روزانه انجام می شود .
وی در ادامه خاطرنشان کرد : پس از شستوشوی هر دستگاه اتوبوس نوبت به بازدید دوره ای می رسد که براساس معیارها و چک لیست های مشخص توسط حوزه فنی سازمان اقدامات لازم صورت می پذیرد.
وی با اشاره به ضرورت بازدیدهای دوره ای گفت : عیب ها، نقایص و مشکلات اتوبوس ها در همین بازدیدهای دوره ای آشکار می شود و رفع هر گونه خرابی ، به افزایش طول عمر اتوبوس کمک شایانی خواهد کرد .
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در پایان تصریح کرد : بازدید دوره ای و صفرشویی اتوبوس ها که از ۲۹ اسفند در دو بخش ملکی و خصوصی آغاز شده ، ۹۰درصد پیشرفت داشته که به فضل الهی تا چهارم فروردین به پایان می رسد.
نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها