اخبار
 انتشار: 13 فروردین 1399
   مشاهده: 219

  کاشت بیش از 233 هزار متر مربع گلکاری در سال ۹۸ توسط سازمان پارکها و فضای سبز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری از کاشت بیش از 233 هزار مترمربع گلهای فصلی در سطح مناطق هشتگانه شهرداری اهواز خبر داد.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: حسب دستور شهردار محترم اهواز مبنی بر کاشت متنوع گلهای فصلی در سطح کلانشهر اهواز، این سازمان سریعاً موضوع را به مناطق هشتگانه اعلام و اقدامات لازم جهت تامین اعتبار خرید و تولید گلهای فصلی را به انجام رساند.
وی با اشاره به اینکه این سازمان از اوایل پاییز سال گذشته اقدام به تولید گل های فصلی شب نموده است، افزود: بیش از ۵۰۰ هزار گلدان گل شب بو در نهالستان سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز تولید و میان مناطق هشتگانه توزیع گردید.
ایشان به ترتیب میزان گلکاری مناطق هشتگانه را به شرح ذیل توضیح داد و بیان کرد: میزان گلکاری در سطح منطقه یک بیش از ۲۴ هزار متر مربع، منطقه دو بیش از ۴۵ هزار متر مربع، منطقه سه بیش از ۲۶ هزار متر مربع، منطقه چهار بیش از ۱۰ هزار متر مربع، منطقه پنج بیش از ۳۰ هزار متر مربع، منطقه شش بیش از ۲۶ هزار متر مربع، منطقه هفت بیش از ۵۸ هزار متر مربع و منطقه هشت بیش از ۱۴ هزار متر مربع گزارش شده است.
در پایان صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز یادآور شد: بیشترین میزان گلکاری در سال گذشته به ترتیب در مناطق هفت، دو و پنج شهرداری اهواز می باشد که لازم می دانم از مدیران، مسئولین فضای سبز و کارگران فضای این مناطق تقدیر و تشکر نمایم.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها