اخبار
 انتشار: 15 فروردین 1399
   مشاهده: 118

  اقدامات پیشگیرانه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از انجام اقدامات پیشگیرانه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در سطح شهر و در بین کارکنان این حوزه خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، عبدالامیر مجدم گفت: در راستای اهمیت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و ارائه خدمات مطلوب و موثر به شهروندان و افزایش رضایتمندی آنان، از روزهای ابتدایی شیوع این ویروس، معاونت حمل ونقل و ترافیک و نیز سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی وارد عمل شدند و در حوزه‌های سلامت، خدمات اجتماعی و آموزش‌های شهروندی، فعالیت‌های خود را آغاز کردند.

معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز تصریح کرد: خود مراقبتی بهترین راه پیشگیری از ویروس کرونا است، به همین منظور برای افرادی که بیشتر در معرض ابتلا به این ویروس هستند از قبیل استفاده‌کنندگان و راننده های تاکسی، این سازمان در گام اول، اقدام به تهیه و توزیع بروشور و تراکت اطلاع رسانی در تمامی ایستگاه ها و خطوط تاکسی سطح شهر کردند.

وی افزود: در گام های بعدی، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی، نسبت به تهیه و توزیع دستکش، ماسک و مواد ضد عفونی کننده، جهت استفاده رانندگان تاکسی و نیز تدوین، ساخت و راه اندازی تونل، مخصوص عملیات ضد عفونی و گند زدائی خودروهای تاکسی در ایستگاه شهید فهمیده و میدان بسیج (فلکه ساعت)، اقدام کرد.

عبدالامیر مجدم ضمن با اشاره به پیگیری و تشکیل جلسات کارشناسی مستمر حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در خصوص نحوه ضدعفونی و مقابله با ویروس کرونا، از انجام عملیات ضد عفونی و گندزدایی محیط و سایت اداری و تمامی دفاتر اداری این حوزه خبر داد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در پایان عنوان کرد: جهت ارتقاء و افزایش سطح اطلاعات عمومی رانندگان تاکسی، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی از طریق سامانه پیامکی، اقدام به ارسال پیامک های اطلاع رسانی کرد.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها