اخبار
 انتشار: 31 فروردین 1399
   مشاهده: 455

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از نخل های مثمر خیابان سلمان فارسی

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه صادق حزباوی معاونت پارکها و فضای سبز و مالک حمادی مدیر امور مالی این سازمان از روند نگهداری نخل های مثمر کاشته شده در خیابان نادری بازدید بعمل آوردند.

   صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: در اولین روزهای سال نو شهرداری منطقه یک اقدام به کاشت 70 نفر نخل مثمر از نوع برحی در خیابان سلمان فارسی نمود.
عبدالهی با بیان اینکه این نخل ها با ارتفاع تنه حدود سه متر می باشند، افزود: خیابان سلمان فارسی بعنوان مرکز شهر اهواز شناخته می شود و از قدیمی ترین بازارهای این شهر می باشد که مردم چهره این خیابان را در ایام گذشته نیز با نخل در تصور دارند.
وی یادآور شد: نخل های کاشته شده در خیابان نادری از پژوهشکده خرما و میوه های گرمسیری تهیه و کاشته شده است که از نخل های پایه مادری نیز محسوب می شوند.
صالح عبدالهی در پایان با بیان اینکه این نخل ها در ضلع غربی خیابان سلمان فارسی کاشته شده است، خاطرنشان کرد: بطور قطع چهره خیابان سلمان فارسی با وجود نخل های مثمر دگرگون خواهد شد و در صدد آن هستیم تا ضلع شرقی این خیابان را نیز با همکاری منطقه یک کامل نماییم.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها