اخبار
 انتشار: 06 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 140

  دستفروشان بازار صدف به زودی به پارک ربیع منتقل می‌شوند

با هدف ساماندهی، نظارت و پایش هسته مرکزی شهر اهواز، دستفروشان بازار صدف به زودی به پارک ربیع منتقل می‌شوند

 

دستفروشان بازار صدف به زودی به پارک ربیع منتقل می‌شوند

با هدف ساماندهی، نظارت و پایش هسته مرکزی شهر اهواز، دستفروشان بازار صدف به زودی به پارک ربیع منتقل می‌شوند

بابک ربیعی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی امروز ضمن بازدید از روند احداث سایبان‌ها در پارک ربیع گفت: این اقدام ضمن کنترل و مدیریت آسیب‌های دستفروشی در فضای شهری، چرخه معیشتی این عزیزان را نیز حفظ کرده و مخاطرات این فعالیت نظیر سد معبر و بهم ریختگی و بی نظمی در ساختار شهر را از بین می‌برد.

ربیعی گفت: وجود دستفروشان و بساط گستری در معابر و خیابان‌ها علاوه، بر اینکه چهره نازیبایی به شهر بخشیده، در تردد و عبور و مرور مردم نیز اخلال ایجاد می‌کند.

وی گفت: مدیریت شهری اهواز نیز همانند شهرهای دیگر کشور بارها برای ساماندهی این افراد برنامه ریزی کرده و در چند سال اخیر نیز جدی‌تر به قضیه ورود و با روش‌های مختلف در صدد ساماندهی این دستفروشان نیز می‌باشیم.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری ابراز امیدواری کرد: با همکاری و تعامل تمامی شهروندان و دستگاه‌های خدمت‌رسان جهت ساماندهی وانت‌بارها و دستفروشان در سطح شهر اقدامات اساسی انجام دهیم تا شاهد منطقه‌ای عاری از هرگونه ناهنجاری های اجتماعی و ترافیکی باشیم.

وی در پایان گفت: تمام اقدامات ما در راستای توجه به مطالبات مردم از شهرداری اهواز و مدیریت شهری است و در این مورد نیز تلاش کردیم تا بر اساس خواسته‌های مردم و توجه به شرایط دستفروشان اقدام کنیم.

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها