اخبار
 انتشار: 08 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 234

  جلسه مسئولین فضای سبز فولاد اکسین با مدیر عامل سازمان پارکها

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، معاونین و مدیران این مجموعه و مسئول فضای سبز و مدیر خدمات عمومی و رفاه شرکت فولاد اکسین در محل سالن جلسات سازمان پارکها برگزار شد.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در این جلسه ضمن خیرمقدم به مسئولین شرکت فولاد اکسین گفت: سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز یک سازمان تخصصی است که بعنوان ناظر عالیه فضای سبز در شهرداری اهواز فعالیت می نماید.
وی با بیا اینکه این سازمان در زمینه طراحی و مطالعات نیز از نیروهای ارزشمند برخوردار است، افزود: مطالعات و و طراحی در فضای سبز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و خوشبختانه سازمان پارکها دارای کارشناسان برجسته ای در این زمینه می باشد.
صالح عبدالهی حضور کارشناسان زراعت، آبیاری، عمران، فنی و گیاه پزشکی را یکی دیگر از مزایای سازمان پارکهای شهرداری اهواز عنوان کرد و توضیح داد: سازمان پارکها یکی از تخصصی ترین و فنی ترین سازمان های شهرداری اهواز محسوب می شود.
این مقام مسئول اظهار کرد: می توان به ضرس قاطع گفت از مطالعات گرفته تا طراحی، اجرا و احداث یک پارک یا قطعه فضای سبز بصورت حرفه ایی و کارشناسی شده در این سازمان صورت می گیرد.
عبدالهی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری های متقابل بتوانیم خدمات شایسته ای به شرکت فولاد اکسین خوزستان داشته باشیم و اقدامات شایانی را برای این شرکت به انجام برسانیم.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها