اخبار
 انتشار: 08 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 235

  اولین جلسه کمیته درآمدی سازمان پارکها در سال 99 برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکهار و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته اولین جلسه کمیته درآمدی سازمان پارکها با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران این مجموعه برگزار شد.
صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با عنایت به شیوع ویروس کرنا و تعطیلی کلیه پارکها سطح کلانشهر اهواز و کاهش درآمد این سازمان، این جلسه با رویکرد شناسایی راهکارهای درآمدی جدید تشکیل شد.
وی با بیان اینکه ایجاد راهکارهای درآمدی جدید یک ضرورت است، افزود: احیای پروژه های عمرانی و احداث پارکها و همچنین درآمد حاصل از نظارت عالیه احداث پارکها یکی از نکاتی است که باید بیشتر به آن پرداخت شود.
عبدالهی لزوم احداث شبکه های و ایستگاه های آب خام را در مناطق هشتگانه یکی دیگر از عوامل مهم دانست و اظهار کرد: طرح مطالعاتی توسعه شبکه های آب خام و همچنین احداث ایستگاه های آب خام یکی از موارد مهمی است که می توان از طراحی و اجرای آن کسب درآمد نمود.
این مقام مسئول مطالعات و طراحی پارکها را یکی دیگر از راه های درآمدی عنوان و توضیح داد: درآمد حاصل از مطالعات در خصوص کاربری های فضای سبز و طراحی پارکها، بلوارها، آیلندها، رفیوژها و قطعات فضای سبز یکی از خالص ترین درآمدهای سازمان پارکها می باشد که باید روی این موضوع بیشتر تمرکز کرد.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز یادآور شد: نظارت بر عملکرد پیمانکارهای حفظ و نگهداری از فضای سبز یکی از اصلی ترین راه های درآمدی محسوب می شود که با ارائه صورت وضعیت ها و کسر پنج درصد مبلغ صورت وضعیت ها، این درآمد کسب می گردد.
صالح عبدالهی با بیان اینکه راه های درآمدی اشاره شده کم و بیش در سال گذشته محقق شده است، خاطرنشان کرد: به دنبال راهکارهای جدید و نوین در خصوص درآمد زایی برای این سازمان هستیم و امیدواریم بتوانیم با عنایت شهردار اهواز و با همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی در فضای سبز و هچنین با همت کارکنان این سازمان راهکارهای جدید عملی شوند.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها