اخبار
 انتشار: 11 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 37

  پيام مديرعامل سازمان پسماند شهرداري اهواز به مناسبت روز جهاني كارگر


مديرعامل سازمان مديريت پسماند با گراميداشت روز جهاني كارگر ،اين روز را به همه ي كارگران متعهد وپرتلاش خدمات شهري شهرداري اهواز تبريك گفت.
پیام مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري اهواز به مناسبت روز جهانی کارگر
مديرعامل سازمان مديريت پسماند با گراميداشت روز جهاني كارگر ،اين روز را به همه ي كارگران متعهد وپرتلاش خدمات شهري شهرداري اهواز تبريك گفت.
یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر ، بهانه و فرصتی است که قدردانی جامعه و مردم را از زحمات کارگران شریف، تلاشگران خط اول ، تولید، اقتصاد و پیشرفت کشور بیان نماید.

محمدرضا قنواتی اظهار داشت :کارگران صف اول خدمت رسانی به شهروندان هستند که با عملکرد آنهاست که افکار عمومی ماراقضاوت خواهند کرد.
 
قنواتي گفت :کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند ودر هر جامعه ای از بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود باعث چرخش زندگی ،توسعه وپیشرفت می شود .

مجموعه بزرگ شهرداری اهواز نیز افتخار همکاری با هزاران نفر از بهترین فرزندان این مرز و بوم را در کارنامه زرین خود دارد و همیشه به داشتن نیروهای متدین و توانمند می بالد و قدردان زحمات شبانه روزی این عزیزان در راه خدمت رسانی به شهروندان فهیم اهوازی است.
 
اینجانب؛ فرصت را مغتنم شمرده و فرا رسیدن روز جهانی کارگر را به همکاران ارجمند و خانواده گرامی آنان در مجموعه شهرداری تبریک و تهنیت عرض نموده و در این ایام ماه مبارک رمضان برای تمام همکارانم و‌ خانواده های عزیز و تمام انسانهای خداجو، سلامتی و طول عمر با عزت و رحمت و‌ برکات و عاقبت بخیری را مسألت می‌ نمايم.
نویسنده خبر: فرشته موسوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها