اخبار
 انتشار: 14 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 629

  تقدیر از کارگران نمونه سازمان پارکها به مناسبت گرامیداشت روز کارگر

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر روز گذشته مراسم گرامیداشت روز کارگر و تقدیر از کارگران نمونه این سازمان با حضور سید جواد موسوی نسب معاون مالی و اقتصادی، صادق حزباوی معاون پارکها و فضای سبز، میلاد معصومی و رحیم زهیری نمایندگان کارگر سازمان پارکها و فضای سبز با حفظ رعایت نکات ایمنی و بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.
سید جواد موسوی نسب معاون مالی و اقتصادی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: همانطور که امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران فرمودند حیات ملت؛ مرهون کار و کارگر است، این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست که کارگران از قشر مستضعف و انقلابی جامعه هستند.
وی ارج نهادن به این قشر را یک وظیفه دانست و افزود: گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر برای همه ملت ها و دولت هاست از اهمیت ویژه ایی برخوردار است و این سازمان هم به نوبه خود از زحمتکشان این عرصه تقدیر و تشکر می نماید.
در پایان ضمن تقدیر و اهدای کارت هدیه به کارگران نمونه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، سید جواد موسوی خاطرنشان کرد: من خود به شخصه شاهد سختی های کار کارگران فضای سبز سازمان بوده ام و بدانید که این موضوع برای این سازمان بسیار ارزشمند است.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها