اخبار
 انتشار: 20 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 93

  احیای آبنماهای سطح منطقه چهار بمنظور آراستگی و زینت شهری

به گزارش امور ارتباطات شهرداري منطقه چهار اهواز، پرویز دغاغله سرپرست منطقه از پوست اندازی فضاهای بصری منطقه با راه اندازی و بازسازی آبنماهای پارک سعدی و همچنین آبنمای موزیکال پارک میثاق واقع در سه راهی گلستان خبر داد .

براساس این گزارش دغاغله بیان داشت : عوامل تزیینی ،تلفیقی و ارتباطی با محیط که به نحوی در فضاهای شهری موثر است انواع آبنماها و فواره ها است که دارای اهمیت بسزایی است .

وی گفت :باید فضاهای زندگی شهری از آنچنان زینت و آراستگی برخوردار باشند که دلپذیری، آرامش و رضایت را به همراه آورد ، در این میان آب به عنوان یک عنصر طبیعی و نور و رنگ به عنوان عنصری بصری نقش پررنگی در مناظر و بخصوص مبلمان شهری دارد و می توان با استفاده از این ترکیب علاوه بر ایجاد شادابی و طراوت به تلطیف هوای فضای اطراف نیز کمک و از آشفتگی محیطی و بصری جلوگیری و نیازهای روحی و روانی شهروندان را تامین می نماید.

سرپرست شهرداری منطقه چهار تصریح کرد: بر اساس همین اصل در جهت افزایش فضاهای زیبای منطقه هم اکنون توسط معاونت فنی و عمرانی ، آبنمای پارک سعدی و آبنمای موزیکال پارک میثاق در برنامه اجرایی گنجانده شده و به زودی به اتمام خواهند رسید.

نویسنده خبر: صافی نژاد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها