اخبار
 انتشار: 23 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 141

  قدرداني مديرعامل سازمان مديريت پسماند از بازديد نماينده محترم ولي فقيه از سايت صفيرهمحمدرضا قنواتی مدیر عامل سازمان پسماند ضمن تقدیر و تشکر از حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز، اعلام کرد؛ حضور دلگرم کننده حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی فرد در جمع کارکنان کارخانه تفکیک زباله صفیره و بازدید از محل دفن پسماندهای شهر اهواز همچنین مرکز کنترل جمعیت سگ‌های بلاصاحب در اهواز مایه دلگرمی و مباهات همه کارکنان حوزه خدمات شهری شهرداری اهواز و سازمان پسماند می باشد.


وی افزود: در این بازدید حجه‌الاسلام موسی‌پور، مهندس ایزدی و مهندس لطفعلی‌زاده اعضای محترم شورای شهر اهواز   نماینده ولی فقیه در استان را همراهی می‌کردند که جا دارد از اهتمام ویژه این عزیزان نیز قدردانی نمایم.
قنواتی توضیح داد: در این بازدید نماینده محترم ولی فقیه در استان، پای صحبت‌ها و مشکلات و دغدغه‌های کارگران کارخانه تفکیک زباله نشست و نماینده‌ای ویژه برای رسیدگی و پیگیری مشکلات این عزیزان تعیین کرد، همچنین ایشان رایزنی‌هایی برای تخصیص کمک‌های مومنانه به این عزیزان انجام دادند.
مدیرعامل سازمان پسماند اضافه کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد سخنان دلگرم کننده‌ای در جمع کارکنان مرکز دفن صفیره داشتند که در این شرایط حساس کرونایی اجازه نداده‌اند لحظه‌ای در روند جمع‌آوری و دفن زباله در اهواز خللی ایجاد شود.
مهندس قنواتی در پایان از مساعی و لطف و عنایت نماینده ولی فقیه در استان جهت این بازدید و پیگیری‌هایی که همیشه در خصوص رسیدگی به وضعیت کارگران دارند تشکر و قدردانی نمود.

نویسنده خبر: فرشته موسوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها