بازديد حاتمي سرپرست شهرداري منطقه هفت در سه روز متوالي از سطح منطقه
اخبار
 انتشار: 25 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 112

  بازديد حاتمي سرپرست شهرداري منطقه هفت در سه روز متوالي از سطح منطقه

حاتمي سرپرست شهرداري منطقه هفت طي سه روز از تمام نواحي خدمات شهري منطقه جهت نظارت بر اجراي فعاليتهاي خدماتي و رفع نواقص بازديد كرد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداري منطقه هفت اهواز، حاتمي گفت: خدمات رساني بهينه به شهروندان خصوصا در شرايط بحراني كنوني نبايد متوقف شود.
وي در ادامه افزود: جهت نظارت بر روند اجراي فعاليتهاي خدماتي و فضاي سبز در منطقه از روز سه شنبه بازديد از ناحيه يك شروع شد و در روز چهارشنبه ناحيه دو و سه و امروز بازديد از ناحيه چهار انجام شد.
در اين بازديد سه روزه كه حاتمي به همراه معاون خدمات شهري و جمعي از مسئولين نواحي و فضاي سبز منطقه حضور داشتند،وي تمامي موارد جهت رفع نواقص در راستاي رفاه شهروندان و داشتن شهري زيبا را به مسئولين گوشزد نمودند.
حاتمي در اين بازدید سه روزه كه به منظور نظارت بر روند خدمات رساني به شهروندان داشت با اعلام اين كه خدمات رساني به شهروندان از اهداف مهم شهرداريست افزود: با توجه به اينكه در شرايط بحراني قرار داریم، سعی ما بر اين است تا اجرای فعالیتهای مربوط به رفاه شهری را به منظور جلب رضایت شهروندان در اسرع وقت و بي وقفه در اين شرايط نيز به انجام رسانیم.
نویسنده خبر: ز. اشرف پور
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها