اخبار
 انتشار: 30 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 58

  عملیات کاشت نخل در منطقه ۳ ادامه دارد

   مدیر منطقه 3 شهرداری اهواز از ادامه عملیات کاشت نخل توسط حوزه فضای سبز این منطقه خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه 3 شهرداری اهواز ، مهدی مرادحسینی مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت : با توجه به شرایط حاکم بر شهر و مقابله با شیوع ویروس کرونا ، فعالیت فضای سبز منطقه 3 همچنان ادامه دارد .
وی گفت : در راستای گسترش سرانه فضای سبز ، ایجاد طراوت و زیبایی هر چه بیشتر شهری ، حوزه فضای سبز این منطقه از شهرداری کار کاشت درخت نخل در سطح منطقه را دست انجام دارد.
مرادحسینی افزود : این اقدام که با دستور شهردار کالنشهر اهواز برای تغییر گونه های گیاهی شهر اهواز و حرکت به سوی اصالح و بهبود وضعیت فضای سبز شهری آغاز شده است و درختچه های گلدار از جمله گل کاغذی در منطقه 3 ادامه دارد.
مدیر منطقه گفت : از فروردین سال جاری این اقدام در 2 نقطه بلوار شهید باقری کاهکش (ساحلی شرقی ) و بلوار سردار سلیمانی با کاشت نخل و درختچه های گلدار کاغذی آغاز شده است و هم اکنون در محوطه فضای سبز سه راه فرودگاه در لوپ عابدی نیز کاشت نخل مثمر در حال انجام است.
وی در پایان گفت : رسیدگی به فضای سبز ، هرس درختان ، پاکسازی پارک ها و ... از جمله کارهای روزانه و مستمر این حوزه است .
گفتنی است عملیات لوله گذاری جهت توسعه آب خام با هدف مکانیزه شدن و اصالح روش آبیاری فضای سبز منطقه 3 ، و به منظور توسعه فضای سبز توسط این منطقه در حال انجام است.

نویسنده خبر: روابط عمومی منطقه سه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها