اخبار
 انتشار: 30 اردیبهشت 1399
   مشاهده: 37

  عملیات ضدعفونی کردن محلات سطح منطقه 3 همچنان ادامه دارد

عملیات ضدعفونی کردن معابر و خیابان های پرتردد منطقه 3 در دستور کاری ویژه نیروهای اجرایی منطقه 3 شهرداری اهواز قرار گرفته است.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه 3 شهرداری اهواز ، مهدی مرادحسینی مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت : باتوجه به وضعیت بحرانی شهر اهواز و ایجاد نگرانی های شهروندان کار ضدعفونی کردن اماکن عمومی و محلات سطح منطقه 3 توسط نیروهای زحمتکش خدمات شهری و با همکاری سازمان آتش نشانی شهرداری اهواز در دستور کار ویژه قرار گرفته است.
مرادحسینی با اشاره به اینکه این شهرداری تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمات شایسته به شهروندان به کار خواهد گرفت ، گفت : این عملیات تا رفع کامل آلودگی با استفاده از ترکیبات مواد گندزدا در کلیه اماکن عمومی و معابر سطح منطقه 3 ادامه خواهد داشت، کمااینکه این اقدام از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا از اسفند ماه سال گذشته بطور مستمر و شبانه در سطح محلات آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
گفتنی است با توجه به گرم شدن هوا و توصیه های مرکز بهداشت اهواز جهت حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از ایجاد بیماری های مسری و حذف حشرات موذی ، کار آهک پاشی جوی های روباز در محلات سطح این منطقه از جمله کوی زرگان و کوی علی آباد آغاز شده است.
نویسنده خبر: روابط عمومی منطقه سه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها