اخبار
 انتشار: 06 خرداد 1399
   مشاهده: 164

  تشریح فعالیت های معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز در رابطه با شیوع ویروس کرونا

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، احمدرضا درخشان، معاون امور اجتماعی و شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اقدامات آن سازمان در رابطه با شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.

احمدرضا درخشان در خصوص اقدامات آن معاونت پس از شیوع ویروس کرونا گفت: با آغاز همه گیری و شیوع ویروس کرونا و عدم شناخت صحیح شهروندان، بلافاصله معاونت با همکاری بهداشت اهواز نسبت به تولید پوسترهای اموزشی و نصب آن در مناطق هشتگانه و سازمان های تابعه شهرداری اهواز و هم چنین پخش و توزیع آن در فضای مجازی اقدام نمود.
وی ادامه داد: هم چنین در فضای سازمانی، نسبت به نصب یک دستگاه مخصوص ضدعفونی در ورودی معاونت فرهنگی و اجتماعی و هم چنین راهنمایی های لازم نسبت به مراجعین اقدام شده است. جهت سلامتی کارکنان نیز به صورت روزانه محلول های ضدعفونی، ماسک و دستکش بین آن ها توزیع می گردد.
این مقام مسئول ادامه داد: هفته گذشته نیز به سفارش معاونت، پوسترهای آموزشی با موضوع رعایت نکات بهداشتی در خصوص ویروس کرونا طراحی و بر روی استند چاپ گردید که در سایر مناطق هشتگانه و سازمان های تابعه شهرداری اهواز توزیع و نصب شدند.

نویسنده خبر: حسینی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها