اخبار
 انتشار: 10 خرداد 1399
   مشاهده: 229

  بازدید مدیر عامل سازمان پارکها از پارکهای سطح منطقه یک

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، هفته گذشته صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه معاون بهره برداری و فضای سبز سازمان، سرپرست فضای سبز منطقه یک و نماینده پیمانکار حفظ و نگهداری، از فضای سبز و پارکهای سطح منطقه یک بازدید بعمل آورد.

صالح عبدالهی ضمن لزوم نظارت دقیق بر عملکرد پیمانکاران فضای سبز، گفت: منطقه یک به عنوان یکی از مناطق استراتژیک شهرداری اهواز شناخته می شود و روزانه شاهد تردد شهروندان از نقاط مختلف شهر در این منطقه هستیم.
عبدالهی با بیان اینکه طراحی فضای سبز یکی از مهمترین نکات در توسعه، حفظ و نگهداری فضای سبز است، افزود: با توجه به بازدید صورت گرفته از فضای سبز حدفاصل پل غدیر تا پل شهید هاشمی در ساحل شرقی، طراحی و هرس فرم در این ساحل را جزء نکات فراموش شده فضای سبز می دانم، که باید هر چه زودتر نسبت به اجرای این موضوع اقدام شود.
این مقام مسئول یادآور شد: بلند شدن چمن ها و علف های هرز، نشان از عدم حاشیه زنی و چمن زنی دارد و این موضوع باعث ایجاد عملکرد منفی برای پیمانکار فضای سبز و همچنین چهره نازیبا در سطح فضای سبز منطقه می شود.
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن تأکید بر آبیاری شبانه و اورهال شبکه های آبخام منطقه یک، اظهار کرد: منطقه یک شهرداری اهواز، یکی از مناطقی است که دارای ایستگاه های پمپاژ آبخام می باشد، لذا باید نسبت به بروز رسانی سیستم شبکه آبخام و همچنین ایستگاه های پمپاژ آبخام موجود در سطح این منطقه اقدام شود تا بتوان بهره وری بهتری از این موضوع در فضای سبز منطقه داشته باشیم.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: با عنایت به شروع گرما و فرا رسیدن فصل تابستان و لزوم تغییر سیستم آبیاری فضای سبز، برنامه زمانبندی آبیاری شبانه به سطح مناطق هشتگانه ابلاغ گردید و رعایت و اجرای این بخشنامه از سوی مناطق ضروریست.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها