اخبار
 انتشار: 13 خرداد 1399
   مشاهده: 264

  عملیات نصب نرده های بتنی در سطح منطقه چهار

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، از عملیات نصب نرده های بتنی در سطح منطقه چهار خبر داد.

   صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: این سازمان با همکاری شهرداری منطقه چهار اقدام به نصب نرده های بتنی و رنگ آمیزی آنها در قطعات فضای سبز این منطقه کرده است.
وی بر زیباسازی فضای سبز تأکیید کرد و افزود: فضاسازی و طراحی موضوعی فضای سبز یکی از حلقه های مفقوده فضای سبز شهرداری اهواز است و این موضوع تأثیر فراوانی بر روحیه نشاط در شهروندان دارد.
عبدالهی اجرای طرح نرده های بتنی در فضای سبز را یک تاکتیک دو منظوره دانست و توضیح داد: نصب نرده های بتنی در قطعات فضای سبز مناطق علاوه بر زیباسازی محیط، باعث ایجاد یک حریم برای فضای سبز می شود و از ورود شهروندان به فضای سبز جلوگیری می کند.
این مقام مسئول با بیان اینکه با نصب نرده های بتنی آسیب کمتری به فضای سبز خواهد رسید، اظهار کرد: اجرای منظره های فضای سبز و گلکاری در حریم نرده های بتنی باعث ماندگاری بیشتر انها خواهد شد.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز مکان های نرده گذاری شده را به شرح ذیل عنوان کرد: عملیات نصب نرده های بتنی در ورودی خیابان بوستان از سمت بلوار فروردین، جاده ساحلی غربی حدفاصل سیلو تا لوپ پل پنجم و همچنین قطعات فضای سبز میدان شقایق واقع در سطح منطقه چهار شهرداری اهواز اجرا شده است.
صالح عبدالهی در پایان یادآور شد: سال گذشته نیز عملیات نصب نرده های بتنی در سطح منطقه دو آغاز شده بود و امسال نیز این موضوع در سطح منطقه چهار و مناطق مختلف شهرداری اهواز، ادامه خواهد داشت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها