اخبار
 انتشار: 13 خرداد 1399
   مشاهده: 206

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از فضای سبز سطح منطقه دو، چهار و پنج

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صبح روز گذشته مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در ادامه بازدیدهای میدانی خود، از فضای سبز مناطق دو، چهار و پنج بازدید بعمل آورد.

صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با عنایت به شروع فصل گرما و لزوم حفظ و نگهداری از فضای سبز موجود، دستور العمل آبیاری شبانه به مناطق هشتگانه ارسال شده است.
وی اجرای دستورالعمل آبیاری فضای سبز مناطق را یک ضرورت دانست و افزود: این دستور العمل از سوی کارشناسان این سازمان تهیه شده و تمامی جوانب حفظ و نگهداری از فضای سبز در آن سنجیده شده است، لذا رعایت این ضوابط و عملکرد از سوی پیمانکاران فضای سبز ضروری می باشد.
این مقام مسئول نظارت بر عملکرد نیروهای پیمانکار را از سوی مناطق یک امر مهم تلقی کرد و اظهار داشت: نظارت بر نحوه عملکرد نیروهای پیمانکار و پایش آنها یکی از راهکارهای مهم حفظ و نگهداری از فضای سبز است.
صالح عبدالهی در پایان ابراز امیدواری کرد و خاطر نشان ساخت: با رعایت تک تک نکات موجود در این دستور العمل و نظارت دقیق تر بر عملکرد کارگران فضای سبز و به کمک پروردگار انشاالله فصل گرما را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها