اخبار
 انتشار: 13 خرداد 1399
   مشاهده: 61

  پیام مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندشهرداری اهواز به مناسبت 14 خرداد سالروز ملکوتی امام راحل (ره)

نام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همواره با نام عظیم الشان حضرت امام خمینی(ره) عجین شده است. بزرگ مردی که تنها به پشتوانه ایمان، اعتقاد و آزادگی و به پشتوانه ملت همیشه در صحنه ایران، کاخ حکومت ستم شاهی را ویران کرد و فصل نوینی فراروی تاریخ ایران گشود.

 امام خمینی (ره) به تأسی از مولای خود امیرالمومنین، شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگردارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) امید است بار دیگر وحدت کلمه ، انسجام و یکپارچگی خود را در حفظ آرمانهای امام خمینی با رهبریت مدبرانه آیت ا... خامنه ای به سراسر دنیا نشان دهیم.

اینجانب به نمایندگی از تمامی همکاران خوددر سازمان مدیریت پسماندو ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد، امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمانهای والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام باشیم و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.
 

در سالروز ارتحال ملکوتی پیر فرزانه حضرت امام خمینی (ره ) و  قیام سرنوشت ساز 15 خرداد ، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی وامام شهیدان را گرامی داشته و از خداوند منان شادی روح تمامی این بزرگواران را مسئلت داریم .

محمدرضا قنواتی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز

خرداد99

نویسنده خبر: فرشته موسوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها