اخبار
 انتشار: 21 خرداد 1399
   مشاهده: 224

  پل شهید سوداگر کیانشهر نور پردازی شد

پیرو دستور شهردار محترم اهواز در خصوص اجرای پروژه های نور پردازی در سطح شهر، پل شهید سوداگر منطقه کیانشهر مجدداً روشن شد.

    به گزارش  اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز نادر بیت سیاح سرپرست این سازمان ضمن تایید خبرفوق  گفت: از آنجایی که مهم‌ترین شاخصه مدیریت شهری ،توانایی پاسخ به نیازهای شهروندان است، نورپردازی اماکن شهری می‌تواند نیاز شهروندان به فعالیتی امن و دلپذیر در ساعات شب را مرتفع کرده و تأثیری خوشایند بر روان آنها داشته باشد.

 

سرپرست این سازمان در این خصوص عنوان کرد: این پل که در سال 92  نور پردازی شده بود مدت یک سال بعلت ایجاد نقص فنی و اتصال برق سیستم نور پردازی از کار افتاده بود که این مهم در دستور کار قرارگرفت و توسط اکیپ فنی سازمان تعداد  170  والواشر24 وات سفید رنگ  بر روی دیوار کناری عرشه پل نصب شدند که امروز شاهد این هستیم با نور پردازی پل شهید سوداگر نمای زیبایی به ورودی منطقه کیانشهربخشیده شد.

 

وي در پایان افزود: براي نورپردازي اين پل از منابع نوري استفاده شده است که کمترين ولتاژ را از شبکه شهري دريافت مي کند و بسيار کم مصرف است و به صورت اتوماتيک شب‌ها روشن و پس از اتمام تاريکي هوا خاموش مي‌شوند.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها