اخبار
 انتشار: 24 خرداد 1399
   مشاهده: 162

  برگزاری کمیته های آموزش شهروندی در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی

به گزارش امور ارتباطات معاونت و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، احمدرضا درخشان، معاون امور اجتماعی و شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از تشکیل کمیته های آموزش شهروندی در سطح سایر معاونت ها و سازمان های تابعه شهرداری اهواز خبر داد.

    احمدرضا درخشان با اعلام خبر فوق گفت: مانند سال های گذشته در راستای تدوین تقویم آموزشی و اجرای آن در سطح مدارس در سال تحصیلی آینده و نیز اجرای برنامه های متنوع آموزشی در سطح شهر، جلسات هماهنگی با معاونت های شهرداری و سازمان های مرتبط صورت گرفته است.
وی ادامه داد: در این جلسات که از هفته گذشته آغاز شده در خصوص اولویت های موردنظر سازمان و معاونت ها بحث و بررسی شد و هماهنگی های اولیه صورت گذیرفت. در ادامه بر اساس اولویت های موردنظر، سرفصل های آموزشی تهیه و تنظیم شده و در این راستا برنامه ریزی های لازم جهت اجرایی نمودن آن صورت مکی پذیرد.
معاون امور اجتماعی و شهروندی سازمان افزود: در سال های گذشته جهت آموزش های شهروندی تاکید فراوانی بر انجام آموزش ها در سطح مدارس، خانه های بازی و فرآموز، حضور در مناطق کم برخوردار و اجرای برنامه های آموزشی_ نمایشی صورت گرفته که امسال نیز در این زمینه اقدامات متنوعی در حال انجام است.
این مقام مسئول با اشاره به آغاز اجرای 70 نمایش خیابانی در قالب پرفورمنس با موضوع پیشگیری از کرونا تاکید کرد: از آغاز شیوع بیماری کرونا، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز در همه زمینه ها از جمله، اجرای نمایش های خیابانی پرفورمنس به صورت سیار، تولید و توزیع کلیپ های آموزشی، چاپ و توزیع انواع بروشورها و کاتالوگ های آموزشی، تهیه دستورالعمل های بهداشتی ویژه معاونت ها، مناطق هشتگانه و سازمان های تابعه شهرداری و نیز بازدید از آن ها جهت رعایت مسائل و موارد بهداشتی و هم چنین توزیع ماسک و دستکش های یکبار مصرف به صورت روزانه فعال بوده است.

نویسنده خبر: حسینی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها