اخبار
 انتشار: 25 خرداد 1399
   مشاهده: 200

  طرح بازدید کارشناسان سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی از مناطق هشتگانه شهرداری آغاز شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، رز شریفی، مسئول امور توسعه فرهنگ سلامت شهرداری، از آغاز طرح بازدید کارشناسان سلامت آن سازمان در مناطق هشتگانه شهرداری خبر داد.

رز شریفی با اعلام خبر فوق عنوان کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، با توجه به اهمیت بیماری کرونا و درگیر کردن جامعه شهروندی وظیفه خود دانسته است بخشی از توان و ظرفیت سازمان خود را به انجام ایده های متنوع در این زمینه معطوف نماید.

پیرو این امر، سازمان با تدوین و ابلاغ یک مکاتبه به سایر معاونت ها، مناطق هشتگانه و سازمان های تابعه شهرداری اهواز عمل به مفاد رعایت پروتکل های بهداشتی را در زمینه رعایت موارد بهداشتی با موضوع پیشگیری از ویروس کرونا یادآور شده است.
وی در این خصوص ادامه داد: پیرو صدور مکاتبه، کارشناسان بهداشت سازمان با هماهنگی صورت گرفته، بر اساس پروتکل بهداشتی صادره توسط معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی ، نظارت جامعی را از مناطق خواهند داشت. هدف از نظارت، آموزش همکاران مستقر و نیز ارباب رجوع در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ساختمان های اداری شهرداری است که از روز گذشته بازدیدها در مناطق هشتگانه آغاز شده است.
مسئول امور توسعه فرهنگ سلامت شهرداری در مورد بازدیدهای کارشناسان سلامت آن سازمان تصریح کرد: طی بازدیدها مواردی هم چون استفاده از تب سنج و وجود مواد ضد عفونی در ورودی ساختمان، عدم استفاده از آبسردکن و فضای آبدارخانه، نصب استندهای آموزشی در ساختمان و استفاده از بروشورهای آموزشی جهت مطالعه بر روی میز همکاران، وجود مواد بهداشتی در سرویس های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط همکاران و ارباب رجوع توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار می گیرد.
این مقام مسئول در پایان یادآور شد: نظارت کارشناسان بر مناطق هشتگانه به صورت دوره ای هم چنان ادامه خواهد داشت.
 

نویسنده خبر: حسینی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها