اخبار
 انتشار: 25 خرداد 1399
   مشاهده: 56

  برگزاری جلسه توجیهی آیین نامه های ساماندهی مشاغل شهری

       جلسه توجیهی آخرین آیین نامه های مربوط به ساماندهی مشاغل شهری ، احشام فروشان، روز بازارها، کارگران فصلی و مشاغل نوپا با حضور معاون ساماندهی ، مدیران  و کارشناسان ساماندهی در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

در این جلسه مهندس شیری  معاون ساماندهی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی گفت :  یکی از دغدغه های اصلی کلان شهرهای کشور و کلان شهر اهواز وجود مشاغل مزاحم و آلاینده در سطح شهر می باشد . فعالیت این نوع صنوف دارای آلایندگی ها و مزاحمت های متعددی است که از جمله می توان به آلودگی های آب و هوا ، خاک ؛ صوتی و بصری و ... اشاره نمود. لذا با توجه به اهمیت موضوع ، سازمان به صورت جدی به دنبال ساماندهی این مشاغلمی باشد .

وی گفت : وجود صنایع و مشاغل در حریم شهر، امری اجتناب ناپذیر است، اما باید در استقرار این واحدها به مسئله آلایندگی و مشکلات زیست محیطی آن‌ها نیز توجه کنیم و انتقال  این مشاغل ، باید بر اساس مطالعه و بررسی های دقیق صورت گیرد.

شیری با تاکید بر لزوم مطالعه در نحوه انتقال مشاغل تصریح کرد: هر کاری که در این زمینه می کنیم باید بر اساس مطالعات همه جانبه بوده و در عین حال، این مطالعات باید تطبیقی باشد و تمام اصول  در این مورد رعایت و لحاظ شود.

گفتنی است در ادامه این جلسه تخصصی مدیران و کارشناسان نقطه نظرات و راهکارهای خود را ارائه نمودند .

 

 

 

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها