اخبار
 انتشار: 01 تیر 1399
   مشاهده: 242

  تاکید بر کنترل شیوع ویروس کرونا از سوی کارگروه مقابله با کرونا در منطقه پنج

سلسله نشست های کارگروه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، به ریاست سیامک قضاوی زاده مدیر منطقه پنج و جمعی از معاونین و مدیران شهری و دبیر جلسه معاون فرهنگی منطقه برگزار شد .

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه پنج اهواز، قضاوی زاده مدیر منطقه در این جلسه ضمن اطلاع از کلیه اقدامات و موضوعات مربوط به پیشگیری از ویروس کرونا، تدابیر لازم را برای پیشبرد هر چه بهتر برنامه ها در این زمینه ارائه کرد .
قضاوی زاده با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به سلامت پرسنل شهرداری گفت: اطلاع رسانی به شهروندان از طریق فضای مجازی، تبلیغات محیطی در راستای آگاه سازی شهروندان برای مقابله با شیوع بیماری حائز اهمیت است.
مدیر منطقه با بیان اینکه کارگران خدمات شهری از اقشار آسیب پذیر هستند، افزود: تهیه اقلام بهداشتی شامل لباس، ماسک، دستکش و اقلام خوراکی و داروهای تقویتی از مهم ترین تهمیداتی است که در حال انجام است. کارگران برای انجام تمامی فعالیت ها می بایست به ماسک، دستکش و لباس مجهز باشند.
 وی تهیه ماسک و دستکش برای کلیه پرسنل در روزهای کاری و استفاده از تب سنج در ساختمان‌ شهرداری منطقه را از دیگر اقدامات ضروری برای کنترل شیوع ویروس کرونا عنوان کرد.
 گفتنی است؛ برگزاری منظم جلسات کارگروه مقابله با کرونا و پیگیری مصوبات از دیگر مباحث مطروحه در این نشست بود.
وی  همچنین ضمن قدردانی از دست اندرکاران ستاد مقابله با کرونا گفت: ضمن بهره گیری از تمامی امکانات ، با تمام توان برای ارتقای سطح بهداشت عمومی تلاش کنیم .
وی افزود: ضد عفونی مستمر و مداوم کلیه اماکن و اسکان کارگری رابه عنوان یکی از اولویت های این منطقه برشمرد و افزود: ملزومات مورد نیاز از قبیل ماسک و دستکش در اختیار نیرو ها و عوامل قرار گیرد.
گفتنی است ؛ اماکن و ساختمان های اداری منطقه و مراکز بهداشتی و عمومی از جمله پمپ های بنزین، ایستگاه های تاکسی، اتوبوس ، فروشگاه های شهروند و اتکا، سراهای محله، نانوایی ها به دلیل بازگشایی‌، مورد توجه بیشتر مردم قرار گرفته است نیازمند دقت و توجه ویژه است و باید پاکیزگی و بهداشت محیط مد نظر قرار بگیرید و مخازن زباله روزی دوبار تخلیه و ضدعفونی شوند.

نویسنده خبر: عبیداوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها