اخبار
 انتشار: 02 تیر 1399
   مشاهده: 877

  مراسم تودیع و معارفه در معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز

طی حکمی از سوی شهردار اهواز

مهندس اسماعیل عالی پور بعنوان مدیر کل اداره نظارت و کنترل ابنیه و تاسیسات و مهندس نادر باغبانپور بعنوان مجری تقاطع های غیر همسطح معارفه شدند.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی وعمرانی شهرداری اهواز مراسم تودیع و معارفه مهندس اسماعیل عالی پور مدیر کل نظارت و کنترل ابنیه و تاسیسات شهرداری اهواز روز یکشنبه مورخ یکم تیر ماه 99 با حضور مهندس وحید معینی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز و دیگر مدیران حوزه فنی وعمرانی برگزار گردید.

در این مراسم معاون فنی و عمرانی شهردار اهواز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهندس باغبانپور ، مهندس عالی پور را بعنوان مدیر کل جدید نظارت و کنترل ابنیه و تاسیسات و مهندس با غبانپور را مجری تقاطع های غیرهمسطح شهرداری اهواز منصوب نمودند.

مهندس وحید معینی زاده در این مراسم گفت ما نیازمند هستیم از ظرفیت و پنانسیل مناطق جهت پیشبرد پروژ ه های عمرانی شهرداری استفاده کنیم و افزود : عمران و آبادانی شهر اهواز حاصل عملکرد مهندسان شهرداری اهواز است و پیشرفت عملی شدن بسیاری از پروژه ها ماحصل زحمات و نظارت این عزیزان می باشد.

مهندس معینی زاده در پایان اظهار کرد : بسیاری از کارهای معاونت فنی و عمرانی در مورد مسائل فنی در سطح شهر و شهرداری به اداره نظارت این معاونت ارجاع داده می شود و امیدواریم این مجموعه بیش از پیش با ارتباط منسجم و هماهنگ در راستای عمران و آبادانی شهر اهواز قدم بردارد

نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها