اخبار
 انتشار: 02 تیر 1399
   مشاهده: 83

  مرحله دوم خرید وتحویل کیسه‌های مخصوص جمع‌آوری پسماندهای بیماران کرونایی به مرکز بهداشت غرب اهواز

مدیرعامل سازمان پسماندشهرداری اهواز ازمرحله دوم خرید وتحویل کیسه‌های مخصوص جمع‌آوری پسماندهای بیماران کرونایی به مرکز بهداشت غرب اهوازخبر داد.

محمد رضا قنواتی اظهار کرد:این سازمان  با هدف حمایت از کادر درمان و مبارزه با شیوع ویروس کرونا، به کمک خانواده‌های مبتلا به این بیماری آمد.

قنواتی گفت: با همکاری مراکز بهداشت،  تصمیم گرفتیم کیسه‌هاس زباله مخصوصی برای پسماندهای بیماران کرونایی که در قرنطینه خانگی هستند تهیه و بین همه این عزیزان توزیع کنیم تا با کمک به کادر درمان ایثارگر، هر چه زودتر شاهد قطع زنجیره شیوع کرونا در اهواز باشیم.

قنواتی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های جدی مدیریت شهری در اهواز جمع آوری بهداشتی و اصولی پسماندهای عفونی است افزود: هفته پیش با همکاری مرکز بهداشت شرق تعدادی کیسه مخصوص پسماندهای بیماران کرونایی تهیه وتوزیع کردیم که مرحله دوم توزیع را به مرکز بهداشت غرب اختصاص دادیم.

این مقام مسئول افزود:تامین کیسه زباله ویژه بیماران کرونایی یک راهکار مناسب برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا است. این خانوارها زباله‌های آلوده به ویروس را باید در این کیسه‌های مخصوص قرار دهند تا پاکبانان هنگام جمع‌آوری زباله از در منازل، از وجود زباله‌های آلوده مطلع شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسمانددر پایان گفت :این کیسه‌های زباله به رنگ قرمز بوده و خانوارها بایستی زباله‌های آلوده خود را در آن گذاشته تا پاکبانان با احتیاط بیش‌تر آن‌ها را جمع آوری و حمل کنند.

 

 

نویسنده خبر: فرشته موسوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها