اخبار
 انتشار: 03 تیر 1399
   مشاهده: 73

  به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر از دختران سازمان ساماندهی مشاغل شهری تجلیل شد

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر از دختران سازمان ساماندهی مشاغل شهری تجلیل شد

 

طی آیینی با حضور بابک ربیعی رییس سازمان ، کریمی معاون مالی اقتصادی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر از دختران شاغل در سازمان تجلیل شد.

همزمان با میلاد با سعادت کریمه اهل بیت امامت و ولایت حضرت فاطمه معصومه (س)،بابک ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری با اهدای لوح به همکاران دختر این سازمان،این روز خجسته را به آنان تبریک گفت.

به گزارش اداره ارتباطات این سازمان ، بابک ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری با اهدای لوح و هدایای ارزنده به 3 نفر از همکاران دختر این سازمان، ضمن گرامیداشت خجسته میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) این روز را فرخنده را به آنان تبریک گفت.

بابک ربیعی گفت : آغاز دهه کرامت میلاد بانویی است که به عنوان اسوه و نماد دختران مسلمان شناخته می شود.اعیاد امامان و ائمه اطهار فرصت غنیمتی است تا با مطالعه زندگی نامه این بزرگواران و پیروی از فرمایشات و احادیث، برای رسیدن به سعادتمندی و آرامش در زندگی فردی بکار گیریم.

وی تصریح کرد: بانوان و دختران باید با الگو قراردادن سیره زندگی بزرگوارانی همچون حضرت معصومه (س) سیر کمال را در پیش گرفته و بیش از پیش مایه عزت جامعه اسلامی شوند.

 

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها