اخبار
 انتشار: 03 تیر 1399
   مشاهده: 32

  برخورد با 30 مورد تخلف ساختمانی در خرداد ماه سالجاری در سطح منطقه 8 اهواز

در خرداد ماه سال جاری با 30 مورد تخلف ساختمانی برخورد و 161 مورد اخطاریه در موارد مختلف صادر گردیده است .
به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه 8 خدامرادی با بیان اینکه در خرداد ماه سال 99 مواردی از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح منطقه مشاهده شده که توسط واحد اجرائیات منطقه اخطار و یا تخریب شده اند .
ایشان با تاکید بر اینکه جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز از وظایف اصلی شهرداری می باشد عدم رعایت ضوابط و مقررات شهری از جمله دیوار کشی، ساخت بدون مجوز، عدم توجه به تراکم مجاز ، تغییرات در کاربری و نصب پلاکارد غیر مجاز ، سد معبر ، تصرفات عدوانی و غیره را از جمله موارد مهم دانست و بر لزوم توجه بیشتر شهروندان به رعایت قوانین و مقررات شهری تاکید کرد .
خدامرادی اظهار داشته این منطقه تمام توان خود را در جهت جلوگیری از ساخت و ساز غیر قانونی در سطح منطقه بکار خواهد برد و با جدیت تمام پیگیر این موضوع خواهد بود .
در پایان خدامرادی ادامه داد :در خرداد ماه سال 1399 ، 161 مورد اخطاریه برای ساخت و سازهای متخلف صادر و پیگیری 48 گزارش و تخلف شهری و فضای سبز و 30 مورد جمع آوری سد معبر و 4 مورد رفع تصرفات عدوانی و 21 مورد تعهد ثبتی و کتبی به شهروندان ، 25 مورد ترخیص کالا و 200 مورد پرونده ارجاعی به کمیسیون ماده صد خبر داده است .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها