اخبار
 انتشار: 04 تیر 1399
   مشاهده: 204

  تشکیل جلسه کمیته مقابله با شیوع ویروس کرونا درسازمان زیباسازی شهرداری اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی:نادر بیت سیاح سرپرست سازمان زیباسازی  از تشکیل کارگروه مقابله با شیوع کرونا در سازمان زیباسازی خبر داد.

نادربیت سیاح دراین خصوص گفت: این سازمان باهماهنگی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز اقدام به تشکیل کارگروه مقابله با کرونا و همچنین با رعایت پرتوکل های بهداشتی جلسه ای در خصوص اقدامات پیش رو در سازمان برگزارنمودند.

مسئول کمیته مقابله باکرونا در سازمان زیباسازی  با تاکید بر اینکه همچون دوران دفاع مقدس باید همه به نوبه خود به وظیفه عمل کنند تصریح کرد: ما باید با این ویروس زندگی کرده و ضمن مقابله با آن نشاط اجتماعی را حفظ کنیم و امید به زندگی را تقویت کنیم.

وی در این نشست اقدامات این سازمان در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا توسط حوزه امور اداری را تشریح کرد: همزمان با گسترش ویروس کرونا در کشور با اهتمام بر ضرورت صیانت از سلامت  همکاران و ارباب رجوع اقدام به تهیه و توزیع ماسک و دستکش بین پرسنل به نسبت روزهای هفته، خرید 4 دستگاه الکل پاش برقی و نصب در ساختمان اداری،تهیه اسپری های الکل پاش جیبی و توزیع بین پرسنل،توزیع مواد ضد عفونی و همچنین ضد عفونی نمودن بصورت روزانه ساختمان ادارای  انجام شد.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها