اخبار
 انتشار: 04 تیر 1399
   مشاهده: 852

  مجری طرح ضربتی دفع آبهای سطحی شهرداری اهواز منصوب شد


شهردار اهواز طی حکمی مجری طرح ضربتی دفع آبهای سطحی شهرداری اهواز را منصوب کرد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی وعمرانی شهرداری اهواز ، موسی شاعری شهردار اهواز در حکمی سید رشید شجاعی را به سمت « مجری طرح ضربتی دفع آبهای سطحی شهرداری اهواز» منصوب کرد.
مراسم معارفه سید رشید شجاعی روز چهارشنبه چهار تیر ماه 99 با حضور وحید معینی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز و دیگر مدیران حوزه فنی وعمرانی در دفتر معاونت فنی وعمرانی شهرداری اهواز برگزار گردید.
معاون فنی وعمرانی در آئین معارفه گفت: اجرای پروژه‌های دفع آب‌های سطحی برای مهارو هدایت آن ، لازم و ضروری است و با هدف ساماندهی و کنترل سیلاب‌ها انجام می‌شود.
در این نشست وحید معینی زاده با اشاره به این‌که بارندگی های سال گذشته شهر اهواز بحران بزرگی برای شهر ایجاد کرده بودند گفت: جمع‌آوری و هدایت و دفع آبهای سطحی نیازمند ظرفیت‌سازی بیشتری است و در این زمینه اقدامات عمرانی مؤثری باید انجام شود.
ایشان بر ضرورت ساماندهی نقاط و رفع مشکلات این نقاط برای پیشگیری از خسارت‌های احتمالی تأکید کرد و افزود: اجرای پروژه‌های هدایت و دفع آب‌های سطحی برای مهار سیلاب‌ها، لازم و ضروری است و با هدف ساماندهی و کنترل روان آبها انجام می‌شود.
وی در ادامه عنوان کرد: لازم است برای مدیریت بحران شهرکمیته دفع آبهای سطحی که متشکل از معاونت فنی و عمرانی و خدمات شهری شهرداری است در زمینۀ روان آبهای شهری، به شناسایی و تأثیر عوامل آن در نقاط بحرانی شهری بپردازیم و راهبردهای اجرایی مناسب برای مدیریت بحران سیلاب‌های شهری ارائه کنیم که نتیجۀ آن، سازماندهی مدیریت بحران در برنامه‌ریزی شهری و جلوگیری از ایجاد سیل و کاهش زیان‌های ناشی از آن خواهد بود.
معینی زاده افزود: با توجه به دستور صریح شهردار اهواز کلیه مطالعات پایه‌ای و تخصصی در این زمینه، جهت کنترل و شناسایی نقاط بحرانی در سطح شهر و همچنین هدایت ودفع آبهای سطحی به سمت نقاط ایمن را از اهداف این طرح برشمرد.
در پایان جلسه وحید معینی زاده معاون شهردار اهواز ضمن تشکر و قدردانی از کلیه پرسنل و مدیران معاونت های فنی و عمرانی و خدمات شهری بجهت سعی و تلاش برای رفع موانع و مشکلات شهری برای سید رشید شجاعی که وی هم مدیرعمرانی و خدمات شهری محسوب می شود موفقیت در این مسولیت جدید را از خدای متعال آرزو کردند.
نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها