.
اخبار
 انتشار: 05 تیر 1399
   مشاهده: 55

  عملیات تراش آسفالت و لکه گیری بلوار صداقت شرقی در حال انجام می باشد .

عملیات تراش آسفالت بلوار صداقت توسط حوزه معاونت فنی و عمرانی در حال اجرا می باشد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 8 خدامرادی با بیان اینکه به منظور اصلاح معابر و آسیبهای ایجاد شده آسفالت برخی از خیابانها و بلوارهای سطح منطقه در دست اقدام جهت اجرای پروژه آسفالت می باشد .
مدیر منطقه خاطر نشان کرد: پروژه آسفالت و لکه گیری سطح منطقه با هدف اصلاح روسازی معابر و بهبود کیفیت حمل و نقل و تردد وسائط نقلیه صورت می گیرد.
وی از ادامه عملیات اجرایی آسفالت معابر در تمام نقاط سطح منطقه تا پایان سال خبر داد و گفت: باتوجه به اینکه از عمر آسفالت برخی خیابان ها و معابر مدت زیادی می گذرد و با توجه به سیاست های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری و در راستای تامین رضایت شهروندان عزیز طرح آسفالت و روکش خیابانهای اصلی و فرعی را در سال جاری به صورت جدی آغاز کرده و بر اساس اولویت بندی کارشناسان و درخواست همشهریان، تمامی معابر و خیابانهایی را که نیاز روکش و یا آسفالت دارند را سعی داریم آسفالت نماییم.
خدامرادی با اشاره به وضعیت نامطلوب آسفالت برخی از خیابانهای سطح منطقه، از انجام عملیات روکش آسفالت در این مناطق در حال حاضر خبر داد واظهار داشت : در حال حاضرعملیات تراش آسفالت بلوار دعبل خزائی ، بلوار صداقت شرقی و ناصح شرقی و روکش آسفالت خیابان آرش 12در حال اجرا می باشد.
.
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها