.
اخبار
 انتشار: 07 تیر 1399
   مشاهده: 56

  تداوم عملیات جدولگذاری در سطح شهرداری منطقه 8

مدیر شهرداری منطقه 8 ، از تداوم عملیات جدول‌گذاری در سطح شهرداری منطقه توسط حوزه معاونت فنی و عمرانی منطقه خبر داد

 

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، خدامرادی مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت: حفظ ایمنی مردم یکی از اصلی ترین  اهداف و اقدامات شهرداری بوده  که  هر گونه  اقدام در این  زمینه  به عنوان  سرمایه گذاری  محسوب شده و بدون تردید  انجام اینگونه  فعالیتهای عمرانی با هدف جلب رضایت شهروندان در بهره‌مندی  مطلوب از خدمات شهری، خواهد بود .

خدامرادی ادامه داد: با توجه به سهولت در تردد شهروندان، تامین رفاه حال آن‌ها و زیباسازی و بهسازی فضاها و منظر شهری عملیات جدول گذاری خیابان آرش ۱۲ به متراژ ۸۰۰ متر به اتمام رسیده است . 
وی تصریح کرد: در واقع اجرای طرح‌های زیرساختی در سطح شهر به منظور رفع مشکلات شهروندان و حفظ  ایمنی  آنها  انجام می‌شودو امیدوار هستیم این پروژه‌ با تلاش نیروهای شهرداری به اتمام رسید و با بهسازی و سامان‌دهی فضاها و معابر شهری، شاهد چهره‌ی زیبا و جدید در شهر هستیم.
مدیر منطقه هشت گفت: از جمله معابری که پروژه های جدول گذاری و پیاده رو سازی در آن اجرایی شده می توان به بلوار معلم، بلوار فنی و حرفه ای، بلوار صداقت شرقی،بلوارسبلان،بلوار فاز۱ پاداد، کندرو بلوارسردار شهید علی هاشمی، ورودی کوی جانبازان و بلوارامام شرقی اشاره کرد .

نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها