.
اخبار
 انتشار: 10 تیر 1399
   مشاهده: 383

  استشمام بوی مشهدالرضا با حضور خادمین حرم مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در شهرداری منطقه ۸

شهرداری منطقه ۸ با بزرگداشت دهه کرامت به استقبال از خادمان حرم رضوی رفت
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، خدامرادی مدیر منطقه ۸ ، در ابتدا ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) و خوشامدگویی، اظهار کرد: یکی از بزرگترین نعمات که شامل حال کشور ما شده ، وجود اماکن مقدس و راس آنها مرقد مطهر امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) است . وی هدف از برگزاری این مراسم را گسترش فرهنگ رضوی و معرفت بیشتر به ائمه اطهار دانست که باید با تمام وجود تلاش نمائیم تا این معرفت در زندگی شخصی و خصوصی ما نفوذ کند و در تمامی امورات روزمره زندگی ، ائمه را بهترین الگوی خود قرار دهیم .
در این مراسم خدام الرضا (ع) ضمن تشکر از خدامرادی مدیر منطقه و مجموعه شهرداری منطقه ۸ ، بخاطر خدمات رسانی به مردم، رضای خدا را در امر خدمات رسانی به مردم دانست و بیان شد : هدف از این کار احیای سنت زیارت از راه دور است که خادمین امام رضا (ع) پرچم متبرک امام رضا (ع) را حمل می کنند تا عطر شمیم رضوی در همه جا پراکنده شود .
در پایان این مراسم با ذکر صلوات خاصه و مدح و ثنای امام رضا (ع) ، نشان آستان مقدس رضوی به مدیر منطقه اهدائ و دفتر پایگاه مقاومت بسیج منطقه بوسیله این خادمین حرم مطهر (ع) بهره برداری بعمل آمد.
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها