اخبار
 انتشار: 16 تیر 1399
   مشاهده: 1200

  بازدید مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز از ایرانخودرو دیزل

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز: شرکت ایران خودرو دیزل تولیدکننده انواع وسایل نقلیه مانند اتوبوس، مینی بوس و ون در ایران است که سبزعلی از مجموعه آن دیدن کرد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت :علیرغم شنیده های قبلی که گفته می شد هیچ اتوبوسی در کشور تولید نمی شود ولی هم اکنون شاهد تولید انبوه اتوبوس شهری در شرکت ایران خودرو دیزل هستیم .
سبزعلی که در سفری چند روزه با معاونین خود به پایتخت سفر کرده است ، توضیح داد : ضمن بازدید وسیع از کارخانه و خط تولید اتوبوس ، مینی بوس و ون ، دیدارهای جداگانه ای با مدیرعامل و مدیر فروش شرکت ایران خودرو دیزل داشتیم و این شرکت آمادگی خود را مبنی بر تحویل اتوبوس برای سه ماه پس از عقد قرارداد اعلام کرد.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اهواز که با عزمی جهادی برای خرید و آوردن اتوبوس جدید به اهواز، پیگیری و تلاش می کند خاطرنشان کرد: در حال حاضر تولید اتوبوس در کشور وجود دارد و چند کلانشهر دیگر هم برای خرید آن اقدام کرده اند و ما امیدواریم این اتفاق مبارک برای کلانشهر اهواز که کمبود شدید اتوبوس در آن به چشم می خورد تحقق یابد.
وی در حاشیه این بازدید اظهار کرد : اگر در مدیران و مسئولین کشوری و استانی عزم و خواست جدی وجود داشته باشد ، انشاالله امسال اتوبوس جدید وارد اهواز می شود.
سبزعلی در پایان افزود: اتوبوس های کولردار بنز ۴۵۷ با کیفیتی بسیار بالا و چهره ای جدید در شرکت ایران خودرو دیزل درحال تولید است که جا دارد وزیرکشور ، استاندار خوزستان ، شهردار اهواز و دیگر نهادها و مسئولین امر برای خرید اتوبوس به سازمان اتوبوسرانی اهواز کمک کنند و نگاه ویژه ای به وضعیت نامطلوب حمل و نقل عمومی شهر اهواز داشته باشند تا بزودی شاهد ورود اتوبوس جدید در اهواز باشیم.


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها