اخبار
 انتشار: 25 تیر 1399
   مشاهده: 676

  پارکینگ ضلع غربی پایانه سیاحت اسفالت شد

مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز از انجام روکش اسفالت پارکینگ ضلع غربی پایانه سیاحت خبرداد.

     به گزارش واحد ارتباطات حسین کیانی قلعه سردی مدیر عامل سازمان گفت: روز گذشته عملیات روکش اسفالت پارکینگ ضلع غربی پایانه سیاحت با همکاری سازمان عمران شهرداری اهواز ظرف مدت ۱۲ ساعت انجام شد.

مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز افزود: به دلیل حجم ترددهای بالای پایانه سیاحت بخشی از محوطه این پایانه به صورت کامل اسفالت شد که این اقدام علاوه بر سهولت رفت و آمد خودروها از جمع شدن آب های سطحی در فصول بارش جلوگیری خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: پیش از این نیز بخش هایی از اسفالت پایانه شرق اهواز که دچار فرسودگی و تخریب شده بود به صورت روکش و لکه گیری ترمیم شد.

وی افزود: پایانه سیاحت به دلیل گستردگی وسعت محوطه و همچنین تردد فراوان خودروهای سواری و اتوبوس مهمترین پایانه کلانشهر اهواز است که با توجه به استهلاک زیرساختها مورد توجه ویژه قرار گرفته و در آینده نزدیک نیز برنامه های دیگر عملیاتی خواهند شد.

کیانی قلعه سردی در پایان اظهار کرد: از آنجایی که پایانه های شهر اهواز روزانه بار ترافیکی زیادی را درون خود شاهد هستند برنامه های عمرانی زیادی برای اصلاح ورودی ها و خروجی های پایانه های سطح شهر وجود دارد که با تامین اعتبار لازم در اسرع وقت عملیات عمرانی مورد نظر اجرایی می شوند.

 


نویسنده خبر: احمد رضا ساکبی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها