اخبار
 انتشار: 27 تیر 1399
   مشاهده: 243

  بازدید معاون امور عمرانی استانداری و معاون خدمات شهری شهرداری اهواز از پروژه های منطقه پنج

معاون امور عمرانی استانداری ، معاون خدمات شهری شهرداری اهواز و عوامل آبفا اهواز در خلال بازدید از طرح های عمرانی شهرداری به همراهی سیامک قضاوی زاده مدیر منطقه پنج و معاون فنی و عمرانی منطقه از پروژه های عمرانی منطقه (کوی ملاشیه) بازدید کردند.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه پنج اهواز، قضاوی زاده مدیر منطقه در ابتدای بازدید عبیات معاون امور استانداری و عالیپور معاون خدمات شهری شهرداری اهواز به همراه عوامل آبفا از پروژه های در حال اجرا کوی ملاشیه گفت : کارهای بسیار ارزشمند و زیر بنایی برای تغییرات کالبدی و فضایی در سطح منطقه در دست انجام است که این امور در کیفیت زیست و ارتقاء زندگی شهروندان تاثیر بسزایی خواهد داشت.
عبیات معاون امور عمرانی استاندار گفت: با توجه به موقعیت جغرافیائی منطقه که دارای مناطق برخوردار و کم برخوردار بوده ، می‌توان در اجرای پروژه‌های عمرانی با در نظر گرفتن این دو بخش ، اقدامات گسترده‌ای در جهت توانمندسازی مناطق کم‌برخوردار انجام داده و به توسعه شهر در جوانب مختلف کمک شایانی بعمل آورد.
وی همچنین بر اجرای سریع پروژه ها تاکید ورزیده و نقش آنها را در ساماندهی وضعیت ترافیکی و روان‌سازی مسیر ها تاثیر گذار دانسته و بیان داشت: همکاری بین بخشی و مشارکت یکی از مهمترین مقوله ها در تسریع و به بار نشستن پروژه ها می باشد که باید از این فرصت استفاده و در پیشبرد اهداف منطقه بهره جست.
معاون عمرانی استاندار فعالیت های گسترده و عمرانی در منطقه راحاصل یک برنامه ریزی خوب دانست و بر اهمیت نگاه برنامه محور در انجام پروژه های مختلف برای متوازن کردن فضاهای  شهری تاکید کرد و افزود : برای منطقه پنج شرایطی بهتر و امید بخشی متصور است.
پروژه های مورد بررسی این بازدید شامل:
*بازدید از احداث ایستگاه پمپاژ فاضلاب ملاشیه در قضبانیه که توسط شرکت ابفا در حال احداث است.
*بازدید از روند اجرایی پروژه زیرسازی معابر خاکی ملاشیه به تعداد ۳۵ خیابان به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال توسط شهرداری اهواز.
*بازدید از وضعیت سرای محله ملاشیه که به دلیل طولانی شدن زمان احداث پیمانکار مربوطه ۴۸ شده و قرارداد قبلی خاتمه یافته و مقرر شده شهرداری مجدد نسبت به برآورد جدید و جذب پیمانکار اقدام کند.
معاون عمرانی استاندار درخصوص انجام کلیه پروژه های در دست اقدام تا پایان سال جاری تاکید نمود و از مدیر منطقه خواست مساحت و اعتبار پروژه های فرهنگسرا و زیرسازی و آسفالت ریزی خیابان های ملاشیه برآورد دقیق گردد و مکتوب ارائه شود.

نویسنده خبر: عبیداوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها